fbpx

Rekrytointi

Kaikilla mediapulaisilla on kattavat tiedot jokaisesta toimipisteestä, johon välitämme työntekijöitä. Voit yhdellä yhteydenotolla kysyä kaikista sinua kiinnostavista paikoista ja saat aina henkilökohtaista palvelua.

Ota yhteyttä tästä >>

Eric Watroba

Etelä-Savon hyvinvointialue ja Oppilaitosyhteistyö

040 9013 187

eric.watroba@mediapu.fi

Suvi Konttinen

Keski-Uudenmaan hyvinvointialue Keusote

040 6418 743

suvi.konttinen@mediapu.fi

Markku Myllylä

Pohjois-Savon ja Pirkanmaan hyvinvointialueet, Webinaarivastaava

0400 180 713

markku.myllyla@mediapu.fi

Mikko Nikkilä

Satakunnan, Varsinais-Suomen, Kanta-Hämeen ja Länsi-Uudenmaan hyvinvointialueet

040 4577 570

mikko.nikkila@mediapu.fi

Meri Tuunainen

Pohjanmaan, Etelä-Pohjanmaan ja Satakunnan hyvinvointialueet

040 6896 661

meri.tuunainen@mediapu.fi

Juhana Ylitervo

Pohjois-Pohjanmaan hyvinvointialue

040 7742 369

juhana.ylitervo@mediapu.fi

Jarkko Juntunen

Kainuun ja Keski-Suomen hyvinvointialueet, Vankiterveydenhuolto

040 8295 196

jarkko.juntunen@mediapu.fi

Konsta Ylitalo

Keski-Suomen hyvinvointialue

040 6327 771

konsta.ylitalo@mediapu.fi

Roosa Anttila

Lapin hyvinvointialue

040 1954 033

roosa.anttila@mediapu.fi

Heini Poth

Keski-Pohjanmaan hyvinvointialue

040 354 2813

heini.poth@mediapu.fi

Janina Viinikanoja

Rekrytointiassistentti

Juha Jäälinoja

Hammaslääkärirekrytointi ja oppilaitosyhteistyö

041 5063 300

juha.jaalinoja@mediapu.fi

Johanna Mellenius

Rekrytointipäällikkö

045 1278 933

johanna.mellenius@mediapu.fi

Hallinto

Jenni Alasimi

Markkinointipäällikkö

040 7655 212

jenni.alasimi@mediapu.fi

Oppilaitosyhteistyö

Me MediAvussa teemme tiivistä yhteistyötä oppilaitosten kanssa Suomessa, Ruotsissa ja Baltian maissa. Oppilaitosyhteistyöhön kuuluvat mm. yhteiset liikuntatapahtumat, illanvietot, vuosisopimukset kandiseurojen kanssa, työpaikkainfot eri vuosikursseille ja monet muut tilaisuudet, joissa voimme kohdata opiskelijoita. Jos sinulla on mielessä yhteistyöehdotus, laita alta viestiä!

Ota yhteyttä tästä >>

Eric Watroba

Oppilaitosyhteistyö / kandivastaavien esihenkilö

040 9013 187

eric.watroba@mediapu.fi

Iina Kurki

Oulun yliopiston kandivastaava

050 3563 615

iina.kurki@student.oulu.fi

Eino Hiltunen

Itä-Suomen yliopiston kandivastaava

050 4414 697

einohil@uef.fi

Aino Messo

Helsingin yliopiston kandivastaava

045 1294 494

aino.messo@helsinki.fi

Elli Kivelä

Riian yliopiston kandivastaava

+358 500 638 124

ek18063@students.lu.lv

Janina Ojakoski

Turun yliopiston kandivastaava

040 9608 607

jaemoj@utu.fi

Tero Junell

Suun terveydenhuollon kandivastaava

044 9914 102

tero.junell@student.oulu.fi

Thilma Länsiö

Tarton yliopiston kandivastaava

+358 40 5044 360

thilma.lansio@ut.ee

Eveliina Luoma

Tampereen yliopiston kandivastaava

050 514 0199

eveliina.luoma@tuni.fi

Yhteydenottopyyntö