fbpx

Asiakaspalvelu ja rekrytointi

Joni Jylli

Asiakkuuspäällikkö / Etelä Suomi, Oppilaitosyhteistyö, kandivastaavien esimies

0400 602 668

joni.jylli@mediapu.fi

Joonas Ylinikka

Asiakkuusvastaava / Keski-Suomi

040 5300 308

joonas.ylinikka@mediapu.fi

Virve Oikarinen

Asiakkuusvastaava / Helsinki, Savo, Keski-Pohjanmaa

044 0550 542

virve.oikarinen@mediapu.fi

Eric Watroba

Asiakkuusvastaava / Itä-Savo

040 9013 187

eric.watroba@mediapu.fi

Meri Tuunainen

Asiakkuusvastaava / Etelä-Pohjanmaa ja Satakunta

040 6896 661

meri.tuunainen@mediapu.fi

Juhana Ylitervo

Asiakkuusvastaava / Pohjois-Pohjanmaa

040 7742 369

juhana.ylitervo@mediapu.fi

Jarkko Juntunen

Asiakkuusvastaava / Pohjois-Suomi

040 8295 196

jarkko.juntunen@mediapu.fi

Mikko Nikkilä

Asiakkuusvastaava / Varsinais-Suomi ja Häme

040 4577 570

mikko.nikkila@mediapu.fi

Markku Myllylä

Asiakkuuspäällikkö / Erikoissairaanhoito

0400 180 713

markku.myllyla@mediapu.fi

Juha Jäälinoja

Asiakkuuspäällikkö / Suun terveydenhuolto

041 5063 300

juha.jaalinoja@mediapu.fi

Hallinto

Mira Repo

Henkilöstöpäällikkö

040 7783 381

mira.repo@mediapu.fi

Jenni Alasimi

Markkinointivastaava

040 7655 212

jenni.alasimi@mediapu.fi

Oppilaitosyhteistyö

Matias Sipilä

Helsingin yliopiston kandivastaava

044 2631 210

matias.sipila@helsinki.fi

Elli Kivelä

Riian yliopiston kandivastaava

+358 500 638 124

ek18063@edu.lv

Emilia Kemppinen

Itä-Suomen yliopiston kandivastaava

040 7255 221

emikem@student.uef.fi

Janina Ojakoski

Turun yliopiston kandivastaava

040 9608 607

jaemoj@utu.fi

Johan Heiskanen

Oulun yliopiston kandivastaava

044 3800 022

johan.heiskanen@student.oulu.fi

Tero Junell

Suun terveydenhuollon kandivastaava

044 9914 102

tero.junell@student.oulu.fi

Thilma Länsiö

Tarton yliopiston kandivastaava

+358 40 5044 360

thilma.lansio@ut.ee

Nelli Kaskisto

Turun yliopiston kandivastaava

045 2635 868

nhjkas@utu.fi

Nikke Varis

Tampereen yliopiston kandivastaava

044 2612 116

varis.nikke.o@student.uta.fi

Yhteydenottopyyntö