fbpx

Rekrytointi

Kaikilla mediapulaisilla on kattavat tiedot jokaisesta toimipisteestä, johon välitämme työntekijöitä. Voit yhdellä yhteydenotolla kysyä kaikista sinua kiinnostavista paikoista ja saat aina henkilökohtaista palvelua.

Ota yhteyttä tästä >>

Suvi Konttinen

Helsinki ja Keski-Uudenmaan hyvinvointialue Keusote

040 6418 743

suvi.konttinen@mediapu.fi

Meri Tuunainen

Pohjanmaan, Keski- ja Etelä-Pohjanmaan sekä Satakunnan hyvinvointialueet

040 6896 661

meri.tuunainen@mediapu.fi

Mari Rantakangas

YTHS ja Pohjois-Pohjanmaan hyvinvointialue Pohde

040 685 6911

mari.rantakangas@mediapu.fi

Mikko Nikkilä

Satakunnan, Varsinais-Suomen, Kanta-Hämeen, Etelä-Savon ja Pirkanmaan hyvinvointialueet

040 4577 570

mikko.nikkila@mediapu.fi

Kirsi Saarenheimo

Päijät-Hämeen hyvinvointialue

040 559 0932

kirsi.saarenheimo@mediapu.fi

Jarkko Juntunen

Kainuun, Lapin ja Pohjois-Karjalan hyvinvointialueet, Vankiterveydenhuolto

040 8295 196

jarkko.juntunen@mediapu.fi

Elisa Koskela

Keski-Suomen hyvinvointialue

040 4821 574

elisa.koskela@mediapu.fi

Konsta Ylitalo

Rekrytointiasiantuntija

040 6327 771

konsta.ylitalo@mediapu.fi

Roosa Anttila

Rekrytointiasiantuntija

040 1954 033

roosa.anttila@mediapu.fi

Suvi Hiltunen

Rekrytointiasiantuntija

040 153 5308

suvi.hiltunen@mediapu.fi

Juha Jäälinoja

Hammaslääkärirekrytointi ja oppilaitosyhteistyö

041 5063 300

juha.jaalinoja@mediapu.fi

Johanna Mellenius

Rekrytointipäällikkö

045 1278 933

johanna.mellenius@mediapu.fi

Hallinto

Joni Jylli

Yhteyspäällikkö / Oppilaitosyhteistyö ja webinaarit

0400 602 668

joni.jylli@mediapu.fi

Jenni Alasimi

Markkinointipäällikkö

040 7655 212

jenni.alasimi@mediapu.fi

Oppilaitosyhteistyö

Me MediAvussa teemme tiivistä yhteistyötä oppilaitosten kanssa Suomessa, Ruotsissa ja Baltian maissa. Oppilaitosyhteistyöhön kuuluvat mm. yhteiset liikuntatapahtumat, illanvietot, vuosisopimukset kandiseurojen kanssa, työpaikkainfot eri vuosikursseille ja monet muut tilaisuudet, joissa voimme kohdata opiskelijoita. Jos sinulla on mielessä yhteistyöehdotus, laita alta viestiä!

Ota yhteyttä tästä >>

Joni Jylli

Oppilaitosyhteistyö / kandivastaavien esihenkilö

0400 602 668

joni.jylli@mediapu.fi

Iina Kurki

Oulun yliopiston kandivastaava

050 3563 615

iina.kurki@student.oulu.fi

Silvia Jäske

Itä-Suomen yliopiston kandivastaava

044 507 6671

sjaske@student.uef.fi

Aino Messo

Helsingin yliopiston kandivastaava

045 1294 494

aino.messo@helsinki.fi

Elli Kivelä

Riian yliopiston kandivastaava

+358 500 638 124

ek18063@students.lu.lv

Janina Ojakoski

Turun yliopiston kandivastaava

040 9608 607

jaemoj@utu.fi

Thilma Länsiö

Tarton yliopiston kandivastaava

+358 40 5044 360

thilma.lansio@ut.ee

Eveliina Luoma

Tampereen yliopiston kandivastaava

050 514 0199

eveliina.luoma@tuni.fi

Tero Junell

Suun terveydenhuollon kandivastaava

044 9914 102

tero.junell@student.oulu.fi

Yhteydenottopyyntö