fbpx

Asiakaspalvelu ja rekrytointi

Omien vastuualueidensa lisäksi kaikilla rekrytoijillamme on kattavat tiedot jokaisesta toimipisteestä, johon välitämme työntekijöitä. Voit yhdellä yhteydenotolla kysyä kaikista sinua kiinnostavista paikoista ja saat aina henkilökohtaista palvelua. Tutustu mediapulaisiin ja heidän vastuualueisiinsa lue lisää-linkeistä!

Jätä tästä yhteydenottopyyntö >>

Roosa Anttila

Rekrytointikoordinaattori

040 1954 033

roosa.anttila@mediapu.fi

Suvi Konttinen

Rekrytointikoordinaattori

040 6418 743

suvi.konttinen@mediapu.fi

Markku Myllylä

Asiakkuuspäällikkö / Erikoissairaanhoito, Uusasiakashankinta, Webinaarivastaava

0400 180 713

markku.myllyla@mediapu.fi

Joni Jylli

Asiakkuuspäällikkö / Etelä-Suomi, Oppilaitosyhteistyö, kandivastaavat

0400 602 668

joni.jylli@mediapu.fi

Virve Oikarinen

Asiakkuuspäällikkö / Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Savo, Etelä-Suomi

044 0550 542

virve.oikarinen@mediapu.fi

Mikko Nikkilä

Asiakkuuspäällikkö / Satakunta, Varsinais-Suomi, Häme

040 4577 570

mikko.nikkila@mediapu.fi

Meri Tuunainen

Asiakkuuspäällikkö / Etelä-Pohjanmaa ja Satakunta

040 6896 661

meri.tuunainen@mediapu.fi

Eric Watroba

Asiakkuuspäällikkö / Itä-Savo, Etelä-Savo, Päijät-Häme

040 9013 187

eric.watroba@mediapu.fi

Juhana Ylitervo

Asiakkuuspäällikkö / Pohjois-Pohjanmaa

040 7742 369

juhana.ylitervo@mediapu.fi

Jarkko Juntunen

Asiakkuuspäällikkö / Pohjois-Suomi ja Kainuu

040 8295 196

jarkko.juntunen@mediapu.fi

Konsta Ylitalo

Asiakkuusvastaava / Keski-Suomi

040 6327 771

konsta.ylitalo@mediapu.fi

Juha Jäälinoja

Asiakkuuspäällikkö / Suun terveydenhuolto

041 5063 300

juha.jaalinoja@mediapu.fi

Hallinto

Oppilaitosyhteistyö

Aino Messo

Helsingin yliopiston kandivastaava

045 1294 494

aino.messo@helsinki.fi

Eino Hiltunen

Itä-Suomen yliopiston kandivastaava

050 4414 697

einohil@uef.fi

Iina Kurki

Oulun yliopiston kandivastaava

050 3563 615

iina.kurki@student.oulu.fi

Elli Kivelä

Riian yliopiston kandivastaava

+358 500 638 124

ek18063@students.lu.lv

Janina Ojakoski

Turun yliopiston kandivastaava

040 9608 607

jaemoj@utu.fi

Tero Junell

Suun terveydenhuollon kandivastaava

044 9914 102

tero.junell@student.oulu.fi

Thilma Länsiö

Tarton yliopiston kandivastaava

+358 40 5044 360

thilma.lansio@ut.ee

Nikke Varis

Tampereen yliopiston kandivastaava

044 2612 116

varis.nikke.o@student.uta.fi

Yhteydenottopyyntö